Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garaże betonowe - producent
#1
Dzień dobry! Jesteście w stanie polecić jakiegoś producenta garaży betonowych? Liczę, że podzielicie się propozycjami na łamach tego tematu!
Odpowiedz

#2
Myślę, że Twoim oczekiwaniom sprosta AG-BET. Garaże tego producenta cechuje trwała, żelbetowa konstrukcja. AG-BET stosuje nowoczesną technologię formy. Czterościenny moduł (w skład którego wchodzi dach i trzy ściany) umożliwia montaż w konstrukcji nośnej podłogi. Wszystkie garaże wykonane są z betonu klasy C30-37 zbrojonego podwójną siatką. Warto odnotować również dogodne warunki cenowe. W razie co, dodatkowe informacje odnoszące się do AG-BET widnieją na łamach tej strony internetowej: https://agbet.com.pl/garaz-betonowy-jako...odniczego/
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016