01-22-2024, 06:29 PM
Dzień dobry! Jesteście w stanie polecić jakiegoś producenta garaży betonowych? Liczę, że podzielicie się propozycjami na łamach tego tematu!
|
Garaże betonowe - producent
|
|
01-22-2024, 06:29 PM
Dzień dobry! Jesteście w stanie polecić jakiegoś producenta garaży betonowych? Liczę, że podzielicie się propozycjami na łamach tego tematu!
01-22-2024, 06:30 PM
Myślę, że Twoim oczekiwaniom sprosta AG-BET. Garaże tego producenta cechuje trwała, żelbetowa konstrukcja. AG-BET stosuje nowoczesną technologię formy. Czterościenny moduł (w skład którego wchodzi dach i trzy ściany) umożliwia montaż w konstrukcji nośnej podłogi. Wszystkie garaże wykonane są z betonu klasy C30-37 zbrojonego podwójną siatką. Warto odnotować również dogodne warunki cenowe. W razie co, dodatkowe informacje odnoszące się do AG-BET widnieją na łamach tej strony internetowej: https://agbet.com.pl/garaz-betonowy-jako...odniczego/
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |