Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konfigurator pojazdu
#1
Dzień dobry! Czy było Wam dane korzystać kiedyś z konfiguratora pojazdu? Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego rozwiązania!
Odpowiedz

#2
Przyznaje, że korzystałem z takiego rodzaju konfiguratora, jednak ostatecznie nie zamówiłem żadnego auta. W każdym razie, jest to znakomite rozwiązanie.
Odpowiedz

#3
Korzystałem z konfiguratora pojazdu, wskutek czego kupiłem Mercedesa-Benz w Szczecinie. W przyszłości, gdy będę zmieniał samochód, również pokuszę się o skorzystanie z konfiguratora pojazdu. Uprzedzając pytania forumowiczów – ja skorzystałem z konfiguratora pojazdów dostępnego na następującej stronie internetowej: https://www.ddb.mercedes-benz.pl/applica...tpage.html
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016